مقالات

تعمیر گیربکس اتوماتیک در علی آباد

تعمیر گیربکس اتوماتیک در علی آباد

یکی از مشکلات دارندگان خودرو های دنده اتوماتیک، خرابی گیربکس است و مهم تر از آن پیدا کردن یک فرد متخصص در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک است، تعمیرگاه تخصصی آرمان ولی زاده با سال ها تجربه در زمینه تعمیر گیربکس های اتوماتیک به صورت تخصصی در خدمت شما می باشد.

اگر به دنبال تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک در علی آباد هستید با ما تماس بگیرید.

 

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در علی آباد

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک آرمان ولی زاده در شهر گنبد در حال فعالیت می باشد و هم استانی های عزیز می توانند با هماهنگی قبلی جهت تعمیر گیربکس خودروی خود مراجعه نمایند.

 

۰۹۱۲۰۵۳۹۴۰۱

 

 

علی آباد

علی آباد کتول سومین شهر بزرگ استان گلستان می باشد که حدودا در فاصله ۴۰ کیلومتری شهر گرگان قرار گرفته است و به دلیل قرار گرفتن این شهر منطقه پست وکم ارتفاع و قرار گرفتن در کنار چند تپه، جنگل و دو دهنه کوهستانی، آب و هوای این شهر منحصربه‌فرد شده‌است. این شهر در فاصله حدودا ۴۰ کیلومتری گرگان واقع شده استکه شهرهای اطراف آن رامیان , گنبد می باشد.

مردم علی‌آبادکتول اکثراً از قومیت کتولی هستند و به کتولی که گویشی از زبان مازندرانی هست سخن می‌گویند اقوام مازندرانی، شاهرودی،آذربایجانی، سیستانی، نیشابوری، کاشمری، سبزواری و فندرسکی از دیگر اقوام این شهر هستند که هرکدام دارای گویش‌های متفاوت خود هستند. کتولی گویشی از زبان مازندرانی است و گویش فندرسکی برگرفته از بخش فندرسک است.مذهب مردم شهر شیعه و اغلب کتولی، مازندرانی، آذربایجانی، سیستانی، کاشمری، نیشابوری و سبزواری هستند.

شهرستان علی آباد از شرق به شهرستان رامیان، از شمال و شمال شرق به گنبد کاووس، از غرب به شهر گرگان و از جنوب به جنگل‌های زیبا و حفاظت شده چلچلی محدود می‌شود. زبان رایج اهالی این منطقه طبری و فارسی است؛ هرچند گویش‌های سیستانی، شاهرودی و خراسانی نیز در بین مهاجران رواج دارد.

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط