مقالات

تعمیر گیربکس اتوماتیک در بندر ترکمن

تعمیر گیربکس اتوماتیک در بندر ترکمن

یکی از مشکلات دارندگان خودرو های دنده اتوماتیک، خرابی گیربکس است و مهم تر از آن پیدا کردن یک فرد متخصص در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک است، تعمیرگاه تخصصی آرمان ولی زاده با سال ها تجربه در زمینه تعمیر گیربکس های اتوماتیک به صورت تخصصی در خدمت شما می باشد.

اگر به دنبال تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک در بندر ترکمن هستید با ما تماس بگیرید.

 

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در بندر ترکمن

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک آرمان ولی زاده در شهر گنبد در حال فعالیت می باشد و هم استانی های عزیز می توانند با هماهنگی قبلی جهت تعمیر گیربکس خودروی خود مراجعه نمایند.

 

۰۹۱۲۰۵۳۹۴۰۱

 

 

بندر ترکمن

بندر ترکمن، شهری در غرب استان گلستان است که با مرکز این استان یعنی گرگان، حدود ۴۰ کیلومتر فاصله دارد. این شهر از سمت شمال به گمیش تپه، از سمت غرب به دریای مازندران و خلیج گرگان، از سمت جنوب به شهر کردکوی و ارتفاعات جهان نما و از شرق به شهر گرگان محدود می‌شود.

بندر ترکمن، از منظرگاه تاریخی شهر دارای قدمتی نیست؛ چراکه در سال ۱۳۰۶ در پی سرکوب عشایر توسط پهلوی اول و با اهداف نظامی تأسیس شد. پیش از تاسیس این بندر، بندر گز و دیگر شهرهای اطراف حالت مرکزیت داشتند که با ظهور این بندر دچار رکود شدند. جالب است بدانید این بندر نخستین شهر کشور به حساب می‌آید که توسط مهندسان و معماران ایرانی و بلژیکی مطابق با اصول شهرسازی ساخته شد و نقشه‌ی آن تار عنکبوتی و بسیار منظم است.

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط